Obnova dát z SD karty

Z našej skúsenosti vieme, že strata dát zo SD karty môže byť náročná. Sme tu, aby sme vám pomohli získať späť vaše cenné informácie. Naše služby obnovy dát zo SD karty zahŕňajú niekoľko krokov, ktoré zabezpečujú efektívnosť a bezpečnosť vašich dát.

  1. Bezplatné vyzdvihnutie SD karty: Vašu SD kartu vyzdvihneme bezplatne prostredníctvom kuriéra na území Slovenska. S rýchlym vyplnením formulára môžeme zabezpečiť vyzdvihnutie ešte v ten istý deň do 14:00. Následne budete informovaní e-mailom o príchode karty do nášho laboratória.

  2. Diagnostika SD Karty: Po príchode karty do laboratória začíname s diagnostikou. V približne 24 hodinách máme prvé výsledky analýzy médií. Na základe týchto výsledkov vám pripravíme cenovú ponuku.

  3. Samotná Obnova Dát: Po vašom súhlase sa okamžite pustíme do obnovy dát zo SD karty. Sledujeme celý proces a po úspešnom obnovení dát vás informujeme e-mailom a poskytneme vám zoznam obnovených dát.

  4. Zaslanie Obnovených Dát: Po kontrole a schválení zoznamu obnovených dát ich prenesieme na nový dátový nosič. Ak potrebujete dáta rýchlo, ponúkame aj prenos cez zabezpečený FTP server, aby ste si ich mohli bezpečne a pohodlne stiahnuť.

Naša Expertíza v Obnove Dát zo SD Kariet

Sme lídrom v oblasti obnovy dát a s viac ako 20-ročnými skúsenosťami vieme, ako dôležité sú vaše informácie. S naším profesionálnym prístupom, najnovšími technológiami a spoľahlivým servisom vám pomôžeme získať späť stratene dáta zo SD karty.

Keďže strata dát zo SD karty môže byť stresujúca, naša služba obnovy dát je tu, aby vám poskytla spoľahlivú pomoc a vrátila vám vaše cenné informácie späť.