ADATA ukázal SE800 – externý SSD disk s USB 3.2 Gen 2

Bratislava – 28. júna 2019 – ADATA Technology, popredný výrobca výkonných DRAM modulov a NAND Flash produktov s potešením oznamuje, že externý pevný RGB disk ADATA HD770G a externý SSD disk SE800 získali ocenenie Computex d&i za špičkový design.

Ocenenie Computex d&i (design and innovation) udeľuje medzinárodná porota, ktorá zasadá na veľtrhu v Tchaj-pej. Jej členovia sa špecializujú na odlišné oblasti, takže hodnotia produkty podľa rôznych kritérií, ako je inovácia, technologická vyspelosť, funkčnosť, spoločenská zodpovednosť, remeselné prevedenie alebo estetický dojem.

Externý hard disk ADATA HD770G – Hard disk s herným nádychom

HD770G je jediným externým diskom, ktorý podporuje najnovšie rozhranie USB 3.2 pre rýchle dátové prenosy a súčasne s tým ešte ponúka 2TB kapacitu. Zaujme avantgardným moderným designom charakterizovaným povrchom v štýle brúsených diamantov a tiež dvomi pruhmi RGB podsvietenia s  flowing efektom. Spĺňa armádny štandard MIL-STD-810G 516.6, čo znamená, že prežije pád z 1,22 m. Okrem toho vyhovuje aj norme IP68, takže je vodotesný a prachu odolný. Že ide o výnimočne designovo podarený kúsok potvrdzuje tiež ocenenie Best Choice Award 2019.

EXTERNÝ SSD DISK ADATA SE800 – AŽ DVAKRÁT RÝCHLEJŠIE ČÍTANIE A ZÁPIS

Vďaka najnovšiemu rozhraniu Type-C Gen 2 prináša SSD disk ADATA SE800 nový rekord v prenosových rýchlostiach. SE800 dosahuje rýchlosti až 1 000 MB/s pre čítanie a zápis, čo je dvakrát viac než konkurenčné externé SSD disky s rozhraním Type-C.

Zdroj: techvia

Obnova dát z SSD v MACROFER:

Firma MACROFER sa zaoberá záchranou dát z SSD už viac ako 20 rokov. Za ten čas nám prešlo cez ruky viac ako 10 000 poškodených harddiskov. Prečítajte si viac o obnove dát na disku.

Cena obnovy dát z SSD

Záchrana dát z SSD (logické/hardvérové poškodenie) po konzultácii